fbpx
SALE DO -40%
❤️

Sale!

Sukienka Lili Wzór 2

 175,00

Produkt zaprojektowany i wykonany w POLSCE.

Lekka i kobieca sukienka w oryginalny print w pięknym granatowym kolorze .

Sukienka z długimi bufiastymi rękawkami zakończonymi gumeczką.

Dziewczęcego uroku dodają jej falbanki, które w tym sezonie królują.

Ozdobna szarfa do wiązania w talii lub na szyi.

Sukienka sprawi, że poczujesz się pięknie w każdej sytuacji.

Posiada kieszenie ,tył zapinany na zamek .

Dostępne kolory: granat

Rozmiary: 36 | 38 | 40

Modelka ma 175 cm i nosi rozmiar 36

Wyczyść

Zarób 175 IntensiPoints.

Skład surowcowy:

100% wiskoza

Można prać w pralce w 30°C.

Produkt zaprojektowany i wykonany w POLSCE.

TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR36384042
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA95969798
DŁUGOŚĆ RĘKAWA62626262
OBWÓD W BIODRACH98102106110
OBWÓD W BIUŚCIE889296100
OBWÓD W TALII70747680

Ubrania mierzone na płasko!

Rozmiar

36, 38, 40, 42

Tabela rozmiarów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dołącz do listy oczekujących We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Lista życzeń 0