Nowa kolekcja autumn/winter 2020
JUST US
Sale!

Sukienka Lili Wzór 2

 350,00  175,00

Produkt zaprojektowany i wykonany w POLSCE.

Lekka i kobieca sukienka w oryginalny print w pięknym granatowym kolorze .

Sukienka z długimi bufiastymi rękawkami zakończonymi gumeczką.

Dziewczęcego uroku dodają jej falbanki, które w tym sezonie królują.

Ozdobna szarfa do wiązania w talii lub na szyi.

Sukienka sprawi, że poczujesz się pięknie w każdej sytuacji.

Posiada kieszenie ,tył zapinany na zamek .

Dostępne kolory: granat

Rozmiary: 36 | 38 | 40

Modelka ma 175 cm i nosi rozmiar 36

Wyczyść

Zarób 175 IntensiPoints.

Skład surowcowy:

100% wiskoza

Można prać w pralce w 30°C.

Produkt zaprojektowany i wykonany w POLSCE.

TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR36384042
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA95969798
DŁUGOŚĆ RĘKAWA62626262
OBWÓD W BIODRACH98102106110
OBWÓD W BIUŚCIE889296100
OBWÓD W TALII70747680

Ubrania mierzone na płasko!

Rozmiar

36, 38, 40, 42

Tabela rozmiarów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Powiadom o dostępnosci Poinformujemy Cię, kiedy produkt pojawia się w magazynie. Zostaw swój adres e-mail poniżej.
Email Nikomu nie udostępnimy Twojego adresu email.
Lista życzeń 0
Otwórz listę Kontynuuj zakupy